- Ziyaretçilerimiz, ziyaretlerini haftanın her günü mesai saatleri içerisinde (08.00- 16.00) gerçekleştirebilir.

- Ziyaret süremiz en fazla 20 dakika olarak planlanmıştır, ziyaretçilerimizin bu konuda hassasiyet göstermeleri önemle rica edilir.

-72 saat öncesi yapılmış PCR testi negatif çıkan hizmet alan yakınlarının ziyaret için ayrılan bölümde görüşmesi gerçekleşir.

- Engellimizin aile yakınlarından en fazla iki kişi, sosyal mesafe kurallarına uyarak ziyaretçi alanında bulunabilir.

- Ziyaretçilerimizin ziyaret alanına girmeden HES kodlarını hazır bulundurarak ilgili kişiye sunmaları önemle rica edilir.

- Ziyaretçilerimizin ziyaret süresinde maskelerini çıkarmamaları ve engellimiz ile temas etmemeleri önemle rica edilir.

- Ziyaretçilerimizin ziyaret alanına girmeden ve ziyaret sonrasında el hijyenine ve genel hijyen kurallarına uymaları önemle rica edilir.

- Ziyaretçilerimizin getirmiş olduğu hediyelikler engelliye teslim edilmeden önce kurum personeline dezenfeksiyon ve havalandırma için teslim etmeleri önemle rica edilir.

- Ziyaretçilerimizin kurumumuzun uygulamış olduğu Covid-19 tedbirlerine uymaları önemle rica edilir.

- Engellinin görüşmeyi reddettiği zamanlarda engellinin görüşüne saygı duyularak görüşme sonlandırılmalı ve ısrarcı davranılmamalıdır.

- Ziyaretçilerimiz, engellinin sağlık ve genel durumu hakkında bilgi almak için sağlık birimine ve sosyal servise başvurabilir.

- Ziyaretçilerimiz getirmiş oldukları hediyeler, harçlıklar ve ikramlıklar konusunda mesleki personelleri veya sağlık personellerini bilgilendirmelidir.

- Ziyaretçilerimizin Ankete katılım sağlamaya özen göstermeleri rica olunur.

- Ziyaretçiler ve gönüllüler ziyaretçi defterine işlenmelidir.